Ale to tylko domysły.

Aniela
Posty: 0
Rejestracja: pt cze 17, 2022 12:45 pm

Ale to tylko domysły.

Post autor: Aniela »

Dziura była wystarczająco duża, żeby zmieścił się w niej „Starfish", ale trzyipółmetrowa średnica hangaru okazała się za mała.
Na wschodzie żarzyła się łuna świateł San Francisco.
Łódź oswobodziła się.

Podejrzewam, że już wytropili, gdzie mieszkam. - Hunter przesłał Denverowi lodowate spojrzenie. W końcu jesteśmy ich numerem jeden. - Gdzie teraz jesteśmy? - W zaciętym, długotrwałym pojedynku ogniowym bylibyście górą - przyznał Steinmetz. Zostawił Spectera w apartamencie na ostatnim piętrze i wrócił do swojego gabinetu, żeby rozpocząć przygotowania do ewakuacji. - Słowo, że się nie spóźnię. Wprawnie opuścił „Icarusa" w dół i po chwili gondola dotknęła płyty ładowniczej. - Mnie się wydaje, że strzał padł z góry - powiedział Pietrow. Logan pochylił się do przodu, wpatrzony w ekran.
- Ale wiemy przynajmniej gdzie leży „Empress of Ireland”. Chwilami cały kadłub łodzi unosił się nad powierzchnią, po czym spadał na kolejną falę z dudnieniem, które wyraźnie dochodziło aż do odległego brzegu. Kilka jej puszek leżało w wiaderku z lodem. Zaczekam z moim partnerem w jadalni, aż twoja warta dobiegnie końca. Był specjalistą nr 1: człowiekiem, którego wzywa się na pomoc, kiedy wszyscy inni zawiedli. - Ten, kto uruchomił gondole, dobrze wiedział, co robi.
Zginął przez przypadek w czasie walki z dyrektorem Wydziału Programów Specjalnych NUMA, który usiłował powstrzymać go przed oddaniem drugiego strzału. Zginął przez przypadek w czasie walki z dyrektorem Wydziału Programów Specjalnych NUMA, który usiłował powstrzymać go przed oddaniem drugiego strzału. Jeżeli to, co Sandecker sugerował, było prawdą, szanse na to, by Dirk Pitt doczekał w spokoju uczciwie zasłużonego wieku emerytalnego malały z godziny na godzinę. Wdzięcznie płynąca w dole ogromna lodowa masa wyglądała jak kliper widmo pod pełnymi żaglami. Ignorując wszelkie prawa mechaniki, silniki ćteho terkotały, charcząc basowo przez zniszczone rury wydechowe. Zbyt późno dotarło do niego, że strażnicy będą szukać przede wszystkim ludzi bez identyfikatorów. Giordino stał za nim i przyglądał się topograficznej mapie lądolodu. Obserwują mnie pewnie już od dłuższego czasu, a ja niczego nie zauważyłem. - Tak - odparł z dumą Sandecker. - Z naszych obliczeń wynika, że flotylla złożona z dziesięciu takich „Różdżek” mogłaby w ciągu pięciu lat zrobić kompletną mapę /asobów mineralnych pod każdym dostępnym skrawkiem dna morskiego. - - Rozumiem, że w ten sposób wciągnięcie ciężkie liny na wasz statek, ale jak zamierzacie je tam dostarczyć? Widząc, że pędzi na niego “Bucior”, Austin przyciągnął kolana do piersi i mocno ścisnął je rękami. - Nie zrozum mnie źle, ale jakoś nie widzę cię wymachującego sztandarem obrońców macierzyństwa i amerykańskiego stylu życia.
Kiedy Giordino kolejny raz się obudził i sprawdził instrumenty, Gunn stuknął go palcem w ramię. Rozmawiałem z jego zastępcą, Ryanem. - Mogę powiedzieć tylko to, co wiem. Człowiek może nie dostrzec tej różnicy, ale nowoczesne materiały światłoczułe reagują na nią bardzo wyraźnie.

Rudi Gunn gorączkowo notował i nawet nie podniósł głowy. On i ja byliśmy jedynymi osobami, które znały treść raportu. Stopy, zagłębiające się w miękkiej roślinności, zostawiły wyraźny trop, którego można się było trzymać niczym białego pasa rozdzielającego jezdnię.

ODPOWIEDZ