— Z jakiego powodu?

Babette
Posty: 0
Rejestracja: pt cze 17, 2022 12:44 pm

— Z jakiego powodu?

Post autor: Babette »

Na moje wejście otworzył oczy. idą już ci faceci, Leroy i Darren. Świta Vitosa była liczniejsza niż Lenniego. Wytrę ci najpierw oczka, a potem pozwolę sobie zapytać, czemu płaczesz. — Ile masz lat, kochanie? Draga, wypłowiała i równie zniszczona, zasłaniała połowę okna. Przez chwilę był zdezorientowany, ale tylko przez chwilę. To zabawne, wyglądało, jakby ten gość nie miał ręki. - Jesteś bardziej szajbnięta ode mnie, a to niełatwe! 63 Rzucili się na nią reporterzy z kamerami, aparatami fotograj ficznymi i magnetofonami, posypały się pytania. Musiał sprawdzić, czy D’Andrea doszedł do czegoś w związku z jego telefonicznym kumplem Boothem. - Co zamierza z Lenniem? - Whitney Houston i ochroniarz, co? 113 Czyisłusznie postąpiła, odchodząc z wytwórni?
Ostatnio częściej niż zwykle odwiedzał ? Zrobiłam to dla Ryana.
— Pod jakim numerem? - powiedziała z wściekłością. 189 43 Lunch z Carlem. Co kilka tygodni latał do Vegas, aby z nią być. Z jednym spała tylko raz. - To w końcu tak czy nie? Że wypiła za dużo szampana? — Gdzie jest Madison?
- Chodź, kochanie.

Dotarła na miejsce tuż przed siódmą i zaczęła biegać w miejscu, gdyż chłód jeszcze doskwierał. — Nie wygłupiaj się.

— spytała szybko. — Bądź rozsądny — syknął, ściskając mu mocno ramię. Odpowiedź moja najwyraźniej nie zadowoliła Ezry Jenningsa. - Brigette spojrzała w stronę tarasu. 327 — Naprawdę tak sądzisz? 327 — Naprawdę tak sądzisz? Nie miałbym nic przeciw popołudniu z nią.



Kategorycznie zabroniła sobie myśleć o Jean-Claudzie.
Zegarek informuje mnie, że zbliża się jedenasta. - Powiem ci, co zrobię. Dojrzała ból w oczach Brendy, ale nie mogła postąpić inaczej. Dojrzała ból w oczach Brendy, ale nie mogła postąpić inaczej.
ODPOWIEDZ