Głupek.

Alambek
Posty: 0
Rejestracja: pt cze 17, 2022 12:44 pm

Głupek.

Post autor: Alambek »

To ty potrafisz wymyślać pokrętne argumenty. To ty potrafisz wymyślać pokrętne argumenty. Sally wyjęła z torebki notes i zaczęła notować dane z nagrobków. To dla niego wa ne. Tych luk nie można niczym wypełnić. - Nie wierzę, to przecież bez sensu. 135 CATHERINE COULTER - Jak się nazywasz?
Zawsze pierwsza dowiadywała się o wszystkim i pierwsza podejmowała właściwe decyzje. Czy pan sypia z moją córką? On pewnie myśli, że oszalała. On pewnie myśli, że oszalała. Kilka bardziej dosadnych przekleństw i udało się rozniecić porządny ogień. Gdybyśmy tylko pomyśleli wcześniej i poprosili Dillona, żeby się nim zajął. - To zupa z krabów - powiedział przyjaźnie Bertrand. Zabrzmiało to tak, jakbyś traktował niewiastę jak nocnik! Nie, jest ona naczyniem na moje nasienie. Trudno w coś takiego uwierzyć. To po niej Thomas odziedziczył urodę. Przełknął, czując wzbierające łzy gorzko-słodkich wspomnień, których nie czuł od lat. Dlaczego właściwie jesteście tutaj, mój chłopcze, a nie w Londynie? Mężczyźni odrzucali na bok kamienie.
Ciekawe, co zrobiłby hrabia, gdyby odgadł, że jesteś brzemienna. Nie odezwała się, tylko pokręciła głową. - Co to znaczy, że jest dwa lata starsza? Ponad osiem lat temu. Ale ta rana nie jest na jej ramieniu, lecz w głowie. Dotykał ją, potem przestawał, nie obudziwszy się nawet. - Wielu mężczyzn ma długie nogi - powiedział Gray, spoglądając na swoje buty. Nie mogła się powstrzymać. Wstała i załatwiła potrzeby.
Przyjął bardzo niedbałą pozę.
- Nie mogę ci powiedzieć, Ollie. Nie miała żadnych szans. W tej sprawie wyszliśmy na bandę głupków i asekurantów. Przez to „sir” czuję się jak staruszek. Cały dzień nie spuszczał oka z Iana. - Słyszałeś o Stirlingshire? - Słyszałeś o Stirlingshire? Szybko, Jenny, on jest na zewnątrz. Miała na sobie dziewiczą, nieskazitelnie białą suknię, odsłaniającą ramiona. Jechała niewygodną drogą, obsadzoną po obu stronach cisami. Tak się cieszę, że to ty. Wydawało mu się, że czyta w jej myślach.
Właśnie przeczytała tę starą powieść Ericha Segala, Love Story.
Ocaliło mnie jedynie to, że nie mogli znaleźć broni.
ODPOWIEDZ